ابزار منو ثابت

دانستنیها

دانستنیها

!به زودی هر چه بخواهید در این مکان پیدا می شود

سریال بازی تاج و تخت

بازی تاج وتخت ، سریال محبوب کش!

سریال بازی تاج وتخت  سریالی بسیار زیبا و در ژانر حماسی ،تاریخی،درام و فانتزی است. این سریال به کارگردانی دیوید بنیاف و دی بی وایس ساخته شده. اقتباسی است از رمان ترانه یخ و آتش اثر فوق العاده ی جرج آر.آر.مارتین.این سریال هشت فصل دارد و از شبکه ی اچ بی او پخش می شود. ساخت فصل هشتم در 2019 یا 2018 تمام میشود. 

 سریال بازی تاج وتخت  سریالی بسیار زیبا و در ژانر حماسی ،تاریخی،درام و فانتزی است. این سریال به کارگردانی دیوید بنیاف و دی بی وایس ساخته شده. اقتباسی است از رمان ترانه یخ و آتش اثر فوق العاده ی جرج آر.آر.مارتین.این سریال هشت فصل دارد و از شبکه ی اچ بی او پخش می شود. ساخت فصل هشتم در 2019 یا 2018 تمام میشود. 

این سریال سه موضوع اصلی را دنبال می کند موضوع اول جنگ بر سر پادشاهی هفت اقلیم و تخت آهنین است.موضوع دوم پایان تابستان طولانی وشروع یک زمستان سخت و حمله ی موجودات افسانه ای است.موضوع سوم هم تلاش فرزندان شاه قبلی برای پس گرفتن حکومت است. آهنگ ساز این سریال رامین جوادی است . که برنده ی جایزه امی بهترین تیتراژبرای این سریال در سال 2011 شد.بازی تاج وتخت پر بیننده ترین سریال شبکه اچ بی او است.

شما می تونید تیتراژ سریال بازی تاج و تخت را ببینید تو پست های بعد آهنگ کامل شو براتون میگذار واقعا که شاهکاره!


فضای سریال*خطر اسپویل*

داستان در قاره ای خیالی به نام وستروس اتفاق می افتد در شمال این قاره وینترفل قرار دارد که محل حکومت قبیله استارک هاست.درشمال وینتر فل دیوار یخی بسیاررر بزرگی قرار دارد که وینترفل را از هجوم موجودات خیالی به نام وایت واکر ها حفظ می کند.در جنوب هم کینگزلندینگ یا همان مقر پادشاهی قرار دارد . غیر از این دو حکومت حکومتهای کوچک دیگری هم قرار دارد که همگی بخش هایی کوچک از پادشاهی هفت اقلیم هستند وینترفل هم همینطور.  

داستان از جایی شروع می شود که شاه رابرت براثیون تارگرین هارا شکست داده و حکومت را از آنها گرفته است.ناگهان دست یا همان مشاور پادشاه به طرز مرموزی می میرد وپادشاه دوست صممیمی اش لرد ادارد ند استارک که حاکم وینترفل است را به عنوان مشاور اش منصوب می کند. وقتی ند به جنوب می میرود متوجه راز هایی درباره مرگ جان ارن مشاور قبلی و رابطه پنهانی ملکه با برادرش می شودو....

سریال محبوب کش!

آقای جرج .آر.آر. مارتین کلا علاقه ی زیادی به کشتن شخصیت های محبوب داستان دارد بنابر این تا آنجایی که می توانید به هیچ شخصیتی علاقه مند نشوید یا حتی به بودنش در داستان عادت نکنید زیرا که مدت زیادی طول نمی کشد که شخصیت مورد علاقه شما به طرز فجیعی نابود می شود و از داستان کنار می رود . خودم تجربه اش را داشته ام که می گویم.


معرفی شخصیت های مهم باز هم خطر *اسپویل* اما نه زیاد!

خاندان استارک

نماد:دایرولف             شعار:زمستون داره میاد!


لرد ادارد ند استارک:ادارد حاکم وینترفل و دوست صمیمی شاه رابرت براثیون است .شان بین در نقش او بازی کرده اس

 


کتلین تالی استارک:همسر لرد ادارد از خاندان تالی است.میشل فرلی در نقش او بازی کرده.


سانسا استارک:بزرگ ترین دختر اداردوکتلین که سوفی تر نر در نقش او بازی کرده و همسر پسر شاه می شود.


آریا استارک:دختر کوچک تر ادارد و بسیار بازیگوش .میسی ویلیامز در نقش او بازی کرده است.


برن استارک:پسر لردادارد که سرنوشت خوبی ندارد.ایزاک همپستدرایت در نقش او بازی کرده.


راب استارک:بزرگ ترین پسر لرد استارک که بعد از مرگ ادارد حاکم وینترفل میشود.ریچارد مدن درنقش او بازی می کند.


جان اسنو:پسر حرامزاده لرد ادارد که البته بعد ها معلوم میشود حرامزاده نیست.کیت هرینگتون درنقش او بازی کرده.


خاندان لنیستر

نماد:شیر

سرسی لنیستر:همسر شاه رابرت و ملکه وستروس.زنی بسیار حسود و بی رحم.لینا هدی در نقش او بازی  کرده.


جیمی لنیستر:برادر سرسی که البته با خواهرش رابطه پنهانی دارد.نیکولای کاستر والدو در نقش او بازی کرده.


تیریون لنیستر:برادر کوتوله سرسی که خواهرش از او متنفر است و به خاطر کوتوله بودنش کسی برایش ارزش قائل نیست اما برخلاف ظاهرش سیاتمدار خوبی است .پیتر دینکلیج در نقش او بازی کرده است.


تایوین لنیستر: لرد کسترلی راک وپدر جیمی و سرسی و تیریون است. او از تیریون تنفر دارد هم به خاطر نقص ظاهری هم به خاطر مرگ همسرش در زمان تولد او.چارلز دنس در نقش او بازی کرده.


خاندان براثیون 

نماد:گوزن


رابرت براثیون:پادشاه هفت اقلیم است.او دوست صمیمی ادارد استارک است. او سال ها قبل به همراهی ادارد استارک پادشاه قبلی ایریس تارگریان دوم معروف به شاه دیوانه   را سرنگون کرد و حکومت را به دست گرفت. مارک ادی در نقش او بازی کرده.


جافری براثیون:نفرت انگیز ترین شخصیت داستان. او ولیعهد است و پسر پادشاه. اما درواقع پسر مخفی سرسی و برادرش است البته هیچکس این را نمی داند. ادارد این را متوجه می شود و به خاطر همین بعد از مرگ شاه جافری ادارد را اعدام می کند.


استنیس براثیون:بعد از رابرت بزرگ ترین برادر است . او لرد دراگون استون است. استفن دیلان نقش اورا بازی می کند.


رنلی براثیون:برادر کوچک تر رابرت و استنیس براثیون است .او لرد استورمز اند است. گتین آنتونی نقش اورا بازی می کند.


خاندان تارگریان

نماد:اژدها


دنریس تارگریان:خواهر کوچک تر ویسریس تارگریان و دختر پادشاه کشته شده (ایریس دوم)است و با کال دروگو برای پس گرفتن حکومت ازدواج می کند.امیلیا کلارک در نقش او بازی کرده است. 


ویسریس تارگریان:برادر بزرگتر دنریس که بسیار تند خو وخشن بود. او خود را حاکم به حق وستروس می دانست.هری لیود در نقش او بازی کرده است.


کال دروگو:فرمانروای دوتراکی ها و همسر دنریس تارگرین است.جیسون مووآنقش اورا بازی می کند.


نظر یادتون نره!


Weblog Themes By Pichak

آرشیو مطالب

درباره وبلاگ


دوستان عزیزم لطفا نظرات و پیشنهاد هاتون رو به آدرس ایمیل dark.black hole82@gmail.com بفرستین.

پیوندهای روزانه


CAFE MUSICAL
WEBIHA
....